На жаль, вже навіть у 30-35 років багато жінок і чоловіків скаржаться на те, що є втома, слабкість і не стабільний емоційний стан. Насамперед це пов’язано з тим, що у напруженому ритмі життя багато хто втрачає одне найголовніше правило – «Рух – життя». І сіли у вас не вистачає часу на відвідування фітнес центрів, спортивних залів, достатньо приділяти собі 15-20 хвилин на день: Не ігноруйте виконання простих фізичних вправ вранці; Найчастіше ходіть пішки, при цьому піші прогулянки до роботи та назад допоможуть непогано заощадити на оплаті громадського транспорту; За будь-якої можливості частіше буйте на свіжому повітрі.